Tak jsme na světě a je nás 5 ☺.

Suri a štěňata

Narodili jsme se 25. 2. 2018 v rozmezí 12 hodin.

3 holčičky a 2 kloučci.

Štěňata    Štěňata

Jako prvorozený, s porodní váhou 202 gramů, nás překvapil v neděli ráno ve 3:30 překrásný statný bílý klouček s čoko hlavičkou a čokoládovými znaky na tělíčku a ocásku.

Arcobello El Torro    Arcobello El Torro

Puntíky se postupně na tělíčku ještě objeví, takže oficiální barva v průkazu původu štěňátka bude: čokoládová s pálením a bílé znaky.
Jméno od písmene „A“ jsme vybrali:

Arcobello El Torro (Berny)

Arcobello El TorroDruhé štěňátko spatřilo tento svět ve 4:55. Naše prvorozená holčička. Zpočátku se zdála v barvě modré, ve hře byla i barva blue fawn, čekalo se totiž na dobarvení čumáčku. Nyní je téměř jasné, že jde o barvu perlovou, jinak řečeno i lila. V průkazu původu tak bude mít tato perlička uvedenu barvu lila s pálením a bílými znaky.

Ayoki Beringeri    Ayoki Beringeri

S porodní váhou 212 gramů dostala oficiální jméno:

Ayoki Beringeri (Joki)

Ayoki Beringeri

Ayoki zůstává v naší chovatelské stanici.Na třetí štěňátko jsme čekali do 6:55. Byl to pořádný cvalík, klouček s 221 gramy v barvě černé s pálením a bílými znaky, jako jeho děda Jamie.

Auricco Messi    Auricco Messi

Již od prvních vteřin života se tento krásný čipera pohyboval neuvěřitelně rychle, dostal tedy jméno:

Auricco Messi (Rody)

Auricco Messi

(zkráceně pro nás zatím Messi. Těžko nyní určit, zda má ve vínku výstavní kariéru po dědovi Jamiekovi, barvičku jeho kůže ano ☺. Jsme zvědaví, co s ním nový majitel bude podnikat za psí kusy = tedy sportovní nebo výstavní aktivity.).Čtvrtá v pořadí byla porozena černá holčička s pálením a bílými znaky s váhou 247 gramů!
Neuvěřitelné!
Bylo to nejsilnější štěňátko z vrhu!

Ambrozi Esperienza

Od svého bratra je téměř k nerozeznání, má ale velikou bílou náprsenku.
Tato krásná princezna se potřebovala v neděli pěkně vyspat a vykoukla na nás až v 10:10. Dostala tedy vznešené jméno:

Ambrozi Esperienza (Rozi)

Ambrozi EsperienzaBenjamínkem, o kterém jsme už po další 5 hodinách čekání nedoufali, že na nás ve zdravíčku vykoukne, byla sněhově bílá holčička s porodní váhou 202 gramy. Je zatím nejslabší štěňátko z vrhu.
Artica Theodorika    Artica Theodorika

Vybarvení malé Tiky pro nás bude největším překvapením!
Těšíme se na to ☺. Nemáme s vyvíjejícími se barvami kůže zkušenost. Vše ukáže až čas. Jaké se objeví puntíky a jaká bude nakonec barva čumáčku? To rozhodne. Ve hře je podle typování chovatelů barva bílá s aprikot znaky, barva lemon nebo blue fawn s bílou... kdo dnes ví...?
Dostala jméno:

Artica Theodorika (Tiky)

Artica TheodorikaVšechna štěňátka kromě Ayoki jsou již v nových domovech.
Vše o vývoji štěňátek najdete v odkazech na jednotlivé týdny včetně spousty krásných profi fotografií i momentek ze života u nás.

Štěňata a Suri