Vrh G
S radostí všem oznamujeme, že se v pondělí ❤❤ 4.9.2023 ❤❤ naší Ayoki opravdu opět narodila čtyři štěňátka ☺

Vrh G  Vrh G

Jokinky třetí porod probíhal už od nedělního odpoledne bez komplikací. Ohrádky pro štěňátka jsme nachystali s předstihem na dvou místech a místečko k samotnému porodu si nakonec vybrala v již osvědčené mušli, kterou jsme ušili pro štěňátka na první dny po narození.
Tentokráte nám Joki porodila tři pejsky v barvě černé s pálením a bílými znaky a jednoho pejska v barvě modré.
Všichni kloučci budou mít jméno začínající písmenem
❤❤ G ❤❤

Vrh G  Vrh GPrvní štěňátko se narodilo 00.45 minut po půlnoci s váhou 236 gramů.
Bude se jmenovat
❤ Gilli Tambi ❤
Je to krásně černý pejsek s výrazným hnědým pálením na tvářičkách a nožkách, má největší bílou náprsenku a bílé prstíky na všech nožičkách.

Gilli Tambi

Gilli Tambi  Gilli TambiDruhé štěňátko se narodilo v 01.05hodin. Drobnější pejsek s váhou 213 gramů je také v barvě černé s pálením. Oproti bráškovi má bílých míst na těle méně a nemá tak výrazně hnědé pálení. Je tedy pro rozlišení více „černější“. Jeho jméno je
❤ Giggi Lee ❤

Giggi Lee

Giggi Lee  Giggi LeeDo třetice se v 01.55h narodil černý pejsek s pálením a bílými znaky s váhou 240 gramů. Je sice velmi podobný svým bratrům, ale my je nezaměníme. Má také výraznější hnědé pálení jako první narozený bráška, ale pravou přední nožku černou ☺
Vybrali jsme mu jméno
❤ Gappi Leo ❤

Gappi Leo

Gappi Leo  Gappi LeoPoslední pejsek se narodil až ve 03.30h a překvapením pro nás byla kromě pěkné váhy 244 gramů modrá barva. Modrý pejsek se v naší chovatelské stanici narodil úplně poprvé.
Dostal jméno
❤ Gin Archibald I. ❤

Gin Archibald I.

Gin Archibald I.  Gin Archibald I.