Naše ”B“ štěňátka se narodila 19.3.2019.

3 fenečky a 3 pejsci

První narozené štěňátko na nás čekalo v peřinách v 6:50h. S porodní váhou 224 gramů to je černobílý pejsek. Protože je dnes svátek Josefa a historicky první nahatý amíček se jmenoval Josefína (a fenka byla také černobílá), bude se prvorozený psí klouček jmenovat

Berio Zicky Josephino (Rio). ☺

Berio Zicky Josephino

Je neuvěřitelné, jak je tento klouček podobný pejskovi z vrhu A, který se také narodil jako první! Jen je místo černé barvy čokoládový. Kdo tedy netuší, jak by mohl vypadat tento amíček v roce věku, může se podívat do odkazu Foto z nových domovů, kde je Arcobello El Torro na mnoha fotkách již dobarvený a puntíkatý.

Berio Zicky Josephino    Berio Zicky JosephinoNa příchod druhého štěňátka už jsme byli připraveni, ale asistence nebylo třeba.

Bellaricca Nia Mey

V 8:20h se narodila statná fenečka černá s pálením a bílými znaky, s porodní váhou 233 gramů.
Na čumáčku má po Surice bílou lysinku ☺

Bellaricca Nia Mey

Dostala jméno
Bellaricca Nia Mey (Tami)

Bellaricca Nia Mey    Bellaricca Nia MeyBrzy po fenečce se v 9:05h narodilo třetí štěňátko. Od loňského léta očekávaný malý černý klouček. Má krásné pálení s bílou náprsenkou.

Beyli Baonni Tarantino

Porodní váhu měl klouček 214 gramů. I jméno má již vybráno.
Tak ať děláš v nové rodince jen radost,
Beyli Baonni Tarantino (Beyli)

Beyli Baonni Tarantino    Beyli Baonni TarantinoTéměř tříhodinová pauza dala Surice sílu porodit 252 gramovou fenečku. V 11:40h se narodila další černá holčička s pálením a bílými znaky.

Brillanti De Lotti

Vybrali jsme ji jméno
Brillanti De Lotti (Lotti)

Brillanti De Lotti    Brillanti De LottiPo „náročném dopoledním programu“ se Surika šla posilnit a rozhodla se pro vyvenčení... Většinou stačí otevřít vchodové dveře. Suri se za rohem do kůry u stromků vyvenčí a hned je zpátky. Tentokrát byl člověčí doprovod záchranou pro psího obříka. Surika si přisedla, zatlačila, a najednou měla pod ocáskem dvě visící nožky! Pomohli jsme štěňátko zachytit, aby nedopadlo na zem a běželi s ním domů.

Bal Boa Boongee

Ve 12:30h se venku narodil „černo zrzavý“ klouček s váhou 302 gramy! V PP bude mít uvedenu barvu červenou nebo černoplavou s bílými znaky... ale i to se může změnit. Dostal jméno
Bal Boa Boongee (Balbi)

Bal Boa Boongee    Bal Boa BoongeeSotva jsme pejska uložili do pelíšku k ostatním sourozencům, přišla návštěva. Tu se Surika rozhodla vidět a přivítat. Opustila svůj pokoj s porodnicí a štěňátky a utíkala do obýváku. Vyskočila na sedačku a v tu chvilku nás čekalo opět překvapení! Další visící nožky! Návštěva s těhotenským bříškem byla z nečekaného a nezapomenutelného zážitku zrození naprosto vykolejená ☺.

Beatrisse La Soffi

Fenečka přišla na svět na gauči ve 12:50h s váhou 233 gramy, barvou nejspíše červenou nebo černoplavou. Bylo jí tedy vybráno jméno
Beatrisse La Soffi (Soffi)

Beatrisse La Soffi    Beatrisse La SoffiInformace o vývoji štěňátek najdete postupně v odkazech na jednotlivé týdny, samozřejmě včetně fotografií ☺.
Všechna štěňátka jsou již v nových domovech. ☺